Personal


Order/Lageravdelningen

Tina Johansson
Order/Lagerchef
tina.johansson@prodib.se


Johan Lainio
Customer Support/Order
johan.lainio@prodib.se


Anna Bengtsson
Customer Support/Order
anna.bengtsson@prodib.se


Per Borgkvist
Lagerman
lager@prodib.se


Tobias Lindberg
Lagerman
lager@prodib.se


Mattias Lindkvist
Lagerman
lager@prodib.se

Säljavdelningen

Mats Johansson
Säljchef/IT-Ansvarig
mats.johansson@prodib.se



Krister Vieweg
Säljare region Syd
krister.vieweg@prodib.se



Andreas Eklånge
Säljare region Syd
andreas.eklange@prodib.se



Gustav Holmberg
Säljare region Mitt
gustav.holmberg@prodib.se



Daniel Bergh
Säljare region Mitt
daniel.bergh@prodib.se



Daniel Gahnfelt
Säljare region Norr
daniel,gahnfelt@prodib.se



Jan Fröjdman
Säljare region Norr
jan.frojdman@prodib.se



Mattias Widén
Transponderspecialist
mattias.widen@prodib.se

Serviceavdelningen

Mårten Lindberg
Servicechef
marten.lindberg@prodib.se



Jonas Eklund
Servicetekniker
jonas.eklund@prodib.se



Fredrik Söder
Servicetekniker
fredrik.soder@prodib.se

Ekonomiavdelningen

Fredrik Stenström
Ekonomichef
fredrik.stenstrom@prodib.se

VD/Teamleader

Benny Hansson
VD/Teamleader
benny.hansson@prodib.se
X
Vi använder cookies för att ge dig den bästa upplevelsen av vår webbplats. Genom att fortsätta använda webbplatsen godkänner du detta. Läs mer